Якщо говорити про наслідки, то поляризація думок серед жителів півдня та сходу залишається. Частина говорить, що Росія почала війну, а ще частина — що Україна. Але тривожним сигналом лишається те, що зросла кількість людей, які сумніваються. Люди, які ще кілька років тому відслідковували роль російської агресії в українських подіях, стали сумніватися в цьому. Це тривожний тренд, бо це люди, яких починає потрохи переманювати російська пропаганда на свій бік. В порівнянні з попередніми роками, їх кількість зросла на 10 відсотків.
Не всі наративи російської пропаганди діють однаково. Так не дуже людей торкає питання церкви. У соціальних мережах відвертої російської пропаганди теж мало. Вона є там, де місцеві еліти сповідують такі наративи та доносять їх до громадськості. Це своєрідна опортуністська дезінформація. Їм вигідно в даний момент доносити ту чи іншу точку зору , бо хочуть виграти вибори, отримати підтримку.
Коли мета досягнута, нерідко риторика змінюється. Буквально через тиждень політичні еліти можуть казати зовсім протилежні речі. На зміну
відвертим фейкам приходить антизахідна риторика, що всім керує Захід, при тому що твердження хто саме цей "Захід" постійно змінюються. Це теж викликає занепокоєння, бо така дезінформація досить розмита і вона не про фейки, а про маніпуляції.