З одного боку, бізнес відправляється на карантин,в той час як підприємці скаржаться на утиски з боку владу. Всеукраїнською асоціацією підприємців була створена ініціативна група для захисту інтересів бізнесменів, щоб вберегти їх від неправомірного штрафування. Дії відбуваються в рамках чинного законодавства, всі вони обґрунтовані та спрямовані на те, щоб представники бізнесу та перевіряючих органів мали можливість ефективно співпрацювати.
Підприємці вважають, що українську економіку в умовах що склалися, можуть врятувати тільки податки з бізнесу, який зараз працює. Якщо він не буде отримувати допомогу, а навпаки піддаватиметься тиску, то він не витримає. З іншого боку, існує розуміння, що пандемія коронавірусу — не всесвітня змова, а нова хвороба, яка може бути смертельною для деяких категорій населення та яка не має специфічного лікування.
Реформи, що відбуваються в медицині, орієнтовані на те, щоб зберегти здоров'я громадян. Вдається це з мінливим успіхом і необхідне розуміння суспільства та його відповідальність, щоб зміни впроваджувались швидше. Однак знищувати бізнес та позбавляти людей джерел доходу справа теж невдячна. Потрібно шукати баланс між тим, щоб зробити роботу безпечною як для потенційних клієнтів, так і самих працівників. Тим паче що методи роботи доводять, що при певній організації праці є шанс зберегти те, що вже напрацьоване і не прогоріти.