Для реалізації таких соціально-важливих проектів важлива соціальна підтримка на місцях. Два роки в Одесі працює управління гендерної політики при міській раді. Були проведені дві Жіночі конференції, де розглядались питання гендерних стереотипів, представництв жінок у владі та їх працевлаштування.
Є невтішна статистика, що жінки отримають зарплату на 22 % менше, ніж чоловіки на аналогічних посадах. Через це жінки часто впадають в залежність від чоловіків, що може мати негативні наслідки в довгстроковій перспективі. За даними управління сімейної та гендерної політики, в Одесі за 2020 рік було зареєстровано близько 8 тисяч випадків домашнього насильства. Протиправні дії вчинялись як щодо жінок, так і щодо чоловіків. Цифри великі, але й вони не відображають повної картини.
Не завжди постраждалі звертаютья за допомогою, не завжди можна ідентифікувати, що саме є домашнім насильством. Навіть представники поліції, що навідуються до родин, не завжди здатні визначити цей факт. Необхідні проведення навчань серед правоохоронців, щоб вони розбирались в таких випадках та змогли правильно на них зреагувати.