Як згодом додав пан міністр, в Україні найближчим часом буде розглядатися закон про туризм. Також цього року в держбюджеті України на туристичну галузь вже виділено 100 мільйонів гривень. Вони будуть спрямовані в першу чергу на розвиток нових маршрутів, розширення мережі екскурсійних точок, здійснення рекламо-промоційних кампаній.
Як неодноразово зазначали учасники конфренції , для того , щоб поставити туристичну індустрію на нові рейки, потрібні об`єднані зусилля представників багатьох сфер. Тому, наприклад, заступник голови Мінрегіону України з питань цифрового розвитку Олександр Дудченко говорив про важливість якісного мобільного зв`язку та подальший розвиток систем відеоспостереження, як один з елементів безпеки.
Депутат, член «гуманітарного» Комітету Верховної Ради Дмитро Нальотов акцентував увагу на тому, що проект нового вітчизняного закону особливу увагу приділяє розвитку внутрішнього та в`їзного туризму. Зокрема, планується створення цільових фондів, які будуть наповнюватися з туристичного збору та спрямовуватися на розвиток місцевого туризму.
Місцевий туризм справді став своєрідним рятівним колом для галузі – про це свідчили розповіді не тільки вітчизняних, а й зарубіжних учасників конференції – як з Європи, так із Азії. Ще одним популярним трендом стали онлайн-трансляції. Багато музеїв та культурних установ більш широко представили свої надбання в інтернет-мережі. Адже, якщо безпосередньо зараз потенційний турист і не має можливості вирушити в подорож, все ж в його душу можна заронити мрію про якусь екзотичну поїздку.