Як вважають винахідники, це процес, який вже не можна зупинити, просто десь він відбувається швидше, а десь повільніше. Роботів в міських умовах буде дедалі більше й більше. Точніше, їх уже багато: це пральні машини та пилососи, які самі вибирають програму роботи, та багато іншого; це роботи, які хіба що за рідкісним винятком не підключені до Інтернету.
"Я сподіваюся, що процес роботизації в Одесі буде таким же активним, як і в усьому світі, та вірю, що наша лабораторія докладе до цього зусиль. Роботів не варто боятися, вони не залишать нас без роботи" - вважає керівник лабораторії. Робототехніка кардинально змінить наше місто, як власне і життя всього людства. - Роботи все більше і більше будуть заміщати нас в монотонних і нудних видах діяльності, залишаючи нам все більше часу на творчість, науку, мистецтво. Навколо нас стане більше роботів-прибиральників, кур'єрів, водіїв, вантажників, продавців.Зміни вже відбуваються"
Роботи змінять місто майбутнього. Вони змусять переорієнтувати нашу діяльність з банальних і примітивних практик на користь творчих і складних: менше стане вантажників, водіїв і будівельників. Скрізь, де робота пов'язана з монотонним повторенням нескладних операцій, вона буде замінюватися роботами. Але дедалі більше ставатиме операторів роботів, інженерів з обслуговування роботів і навіть спеціальних юристів у сфері робототехніки.