Німеччина Фахівці підготували матеріали щодо психічного здоров'я, а ресурс EuroYouthMentalHealth — поради «Подбайте про власне психічне здоров'я, коли вам доведеться самоізолюватися (для молоді)».
Також підкаст Die Psychotanten багато готував тематичних матеріалів. Автори ініціативи звернулися до такого формату, через його популярність та актуальність серед молодих людей. Цікаво, що подібна практика не була поширеною у час першої хвилі пандемії в ЄС.
Франція У країні також існує кілька
ресурсів з актуальною інформацією про методи психологічної допомоги. Наприклад, тут запровадили роботу гарячої лінії для психологічної допомоги, також розповсюджували поради для самопомочі. Цікаво, що в країні поширювали також матеріали про те, як допомогти дітям, робота з котрими потребувала особливої уваги. Окремі ресурси давали поради опікунам. Тематичні портали також розповідали про розвиток емпатії, допомогу у громадах.
Окремо в психологічній допомозі французькі фахівці виокремили розвиток критичного мислення, що допомогло людям адекватно сприймати інформацію і менше тривожитися.
Іспанія Офіційний коледж психології Мадрида розробив
рекомендації, спрямовані на населення для ефективного подолання психологічного дискомфорту, спричиненого спалахом коронавірусу. В країні окрім звичайних порад максимальну увагу надали потребам людей з інвалідністю, а також психічними розладами. Місцеві фахівці підготували відповідні матеріали, а також ресурси. Так Fundación Mundo Bipolar
поширював інформацію про COVID-19 для людей з проблемами психічного здоров'я та психосоціальними вадами. Відповідні матеріали підготовлені у зручних інфографіках.