Не відповідає змісту заголовок новини "
Минулого тижня в Одеській області пропали 16 дітей", оскільки вже в тексті повідомлення йдеться про те, що всі діти знайшлися. Сама по собі новина спрямована на підвищення відвідуваності сайту, але відбувається це через маніпуляцію, що призводить до збільшення напруги у суспільстві, особливо у тієї частини читачів, що ознайомлюються лише із заголовками у стрічці новин, а потім розповсюджують неправдиву інформацію. Подібна маніпуляція використана і у новині "
Через закриття припортового заводу в Одесі і області може не вистачити кисню в лікарнях", оскільки в цитаті держслужбовця, на якій вона ґрунтується, нічого не сказано про ймовірну нестачу кисню. Чиновник лише уточнює, що "у зв'язку зі зростанням кількості хворих існує потреба в нарощуванні обсягів кисню для Одеси і області". Заголовок в такому випадку — власна хибна інтерпретація журналістом думки спікера.
Не відповідає дійсності й назва новини "
Одесит отримав рік в'язниці за футболку з гербом СРСР", оскільки вже в самій новині згадується, що чоловік отримав 1 рік в'язниці з відстрочкою виконання вироку ще на рік. Тобто фактично людина залишилася на волі. Маніпуляцією є заголовок новини "
Ефективність вакцини не пов'язана з новими штамами COVID. Чому Pfizer перестав працювати та захищати від вірусу", оскільки вже в самій новині йдеться зовсім про інше — про падіння ефективності вакцини Pfizer майже вдвічі через шість місяців після щеплення. Все ж таки твердження "перестав працювати" і "зменшення ефективності" мають різне значення.