Одночасно, у жовтні 2016 року чергова хвиля обурення із хештегом #NotOK потрапила у соціальні медіа та почала трендувати в США після виходу аудіозаписів, у яких Дональд Трамп вів розмову з Біллі Бушем з Access Hollywood щодо сексуальних нападів на жінок. Жінки долучились до соціальних мереж, щоб поділитися своїм досвідом сексуальних нападів. Оригінальна публікація зібрала понад 9000 ретвітів і популяризувала хештег #NotOk, що проливав світло на сексуальне насильство та домагання, з якими жінки стикалися протягом свого життя.
На початку 2017 року, як ми всі знаємо, історія зі скандалом у Fox News теж спричинила багато галасу в США. Канал звинуватили у допущенні сексуальних домагань та расової дискримінації його власниками, керівниками та службовцями. Відомі члени команди Fox News, такі як Роджер Ейлс, Білл О'Рейлі та Ерік Боллінг, врешті були звільнені після того, як багато жінок звинуватили їх у сексуальних домаганнях. Тож саме тому широке висвітлення скандалу у Fox News надало
справі Гарві Вайнштейна особливої уваги в жовтні 2017 року.
І тоді, нарешті, настав час для "Me Тoo" - руху, який викрив реальні масштаби сексуального насильства у світі. Актриса Аліса Мілано подякувала Тарану Берк за те, що вона створила хештег "Я теж" і зробила посилання на її організацію у своїй сторінці. Берк сказала, що рада бачити, як її ідея охоплює все більшу аудиторію. "Я бачила, що це відбувається знову і знову невеликими хвилями, але побачити це як масове явище було досить неймовірно", - сказала вона. Перша статистика, отримана в жовтні 2017 року, показала, що хештег #MeТoo використовувався 825 000 разів, повідомляє Twitter. Цифри були однаково приголомшливими у Facebook. Компанія зазначила, що менше ніж за 24 години після публікації твіту Мілано 4,7 мільйона людей по всьому світу взяли участь у глобальній кампанії "Я теж" з більш ніж 12 мільйонами повідомлень, коментарів та реакцій. За даними Facebook, понад 45% людей у США дружать з тим, хто опублікував повідомлення зі словами "Я теж".
Того ж тижня
українки також приєдналися до флешмобу. Багато з них згадували ініціативу #яНеБоюсьСказати, яка була започаткована майже рік тому, і пишалися тим, що їх ідеї вийшли на інший рівень. Звичайно, вони також знали, що рух розвивався в США протягом десятиліття, перш ніж вибухнув закликом Аліси Мілано. Дарія Попова, одна з українських активісток, також долучилася тоді до флешмобу, зазначивши, що не всі жінки отримали можливість висловлюватися про такі речі публічно.